Fortini – nově s čokoládovou a jahodovou příchutí!

O tom, že jahody a čokoládu rády mlsají děti každého věku, není pochyb. Právě proto nyní přichází na trh Fortini s těmito dvěma oblíbenými příchutěmi – jahodovou a čokoládovou, které doplní jeho stávající variantu s neutrální příchutí.

Fortini s vlákninou od 1 roku do 6 let je tekutá výživa, kterou lze úspěšně využít nejen u nemocných dětí, ale i při rekonvalescenci - jako náhradu části stravy nebo jako jediný zdroj výživy. Obsahuje všechny důležité živiny, vitamíny a stopové prvky, má vysoký obsah energie, optimální obsah bílkovin a unikátní směs vlákniny. Tekutá výživa v podobě Fortini se stane spojencem v boji dětí s onemocněním.

Ochucený Fortini je volně dostupný v lékárnách. Je určen 
k bezprostřednímu použití jako nápoj a je vhodné jej popíjet po malých doušcích. Zejména jeho neutrální variantu lze použít k přípravě denních jídel a koktejlů. Inspiraci najdete třeba na www.vyzivavnemoci.cz/vyziva-deti/varime-s-nutrinidrinkem/.

 
Infolinka ZDARMA

Po - pá | 8 - 16
800 110 000

Logo Nutridrink

PORADNA ODBORNÍKA O VÝŽIVĚ DĚTÍ

Dotaz od: Radka G. (26. 6. 2017)

Dobry den chtěla jsem se zeptat na fortini nebo nejaky vhodny přípravek pro dítě 8 let a jak to je s hrazenim přes...[více]

Odpověď:

Dobrý den,
Fortini je pro děti do 8 let. Nutridrinky pro děti starší. Pojišťovna v
indikovaných případech...

 
 
 
Fortini pro děti - Multi Fibre Jednoduchý test! Má Vaše dítě alergii na bílkovinu kravského mléka?
 
 
 
všechna videa

Video

 

Výživa v nemoci - Jak užívat Nutridrink

Jistě jste již slyšeli o Nutridrinku, který je určen k tekuté výživě – sippingu. Pro koho je vhodný, kdy a jak se užívá a co znamení pomalé popíjení, se dozvíte v našem videu. 

spustit video

 

Soutěž

 

Připravujeme pro Vás novou soutěž

 

VAŠE PŘÍBĚHY

Dcerka ma dmo,viacnasobne postihnutie a tiez uziva nutridrinky.Prospievaju jej,...[více]
pokračování příběhu | pravidla
 
VLOŽIT VLASTNÍ PŘÍBĚH