Úvodní stranaVaše příběhy
 

Vaše příběhy

Máte vlastní zkušenost s výživou nemocného člověka? Podělte se o ni s ostatními návštěvníky stránek. Váš příběh může pomoci dalším nemocným a jejich rodinám. Autory odměníme. 

18.3.2011 ( Zdeňka )

Nádor tlustého střeva

Když se loni náhle maminka podrobila rozsáhlé operaci střev kvůli nádoru, hledali jsme něco, čím posilnit její vysílený organismus, který zpočátku nic nepřijímal.
Byl nám doporučen NUTRIDRINK, který den po dni pomáhal obnovit zažívání. Po pobytu v nemocnici pokračovalo léčení chemoterapií, se všemi následky jako rapidní úbytek hmotnosti, zažívací obtíže apod. Opět jsme sáhli po NUTRIDRINKu. Byl to odrazový můstek k uzdravení. Nyní má maminka svých 16 kilo zpět, výsledky kontrolních odběrů jsou v pořádku. Myslím, že NUTRIDRINK by měl být poskytnut jako první pomoc všem, kdo mají takovéto potíže.

19.3.2011 ( Anna )

Deprese po mozkové příhodě

Náš 77letý příbuzný žije v péči Domova důchodců. Po mozkové příhodě se u něj prohloubila deprese, nechtěl jíst a nemluvil.
Při první návštěvě mi sestřička ukázala, že mu denně dávají na posílení NUTRIDRINK. Nejprve jsem si pomyslela, že je to reklama na malou lahvičku, která je drahá. Avšak po 3 týdnech už byl znatelný pokrok, sama jsem přinesla sadu 6 lahviček a nyní, potěšena výsledkem, budu vždy přinášet tento elixír. Díky Vaší reklamě a informovanosti zdravotního personálu se pacient alespoň částečně zbavil potíží. Díky za Nutridrink.

13.3.2011 (Miroslava )

Rakovina lymfatických žláz

O Nutridrinku jsem se dozvěděla v té době, kdy byl můj manžel vážně nemocný. V nemocnici mu doporučili přípravek užívat. Manžel onemocněl rakovinou lymfatických žláz, zhubl 20 kg. Byl léčen chemoterapií, kterou velmi špatně snášel, a odmítal normální stravu. Nutridrink mu chutnal (nejvíce čokoládový a karamelový) a velmi mu pomohl získat ztracené kilogramy. Dnes se cítí mnohem lépe a díky Nutridrinku přibyl i na váze (10 kg).

11.3.2011 (Oldřich )

Operace tlustého střeva

Byl jsem operován a bylo mi zkráceno tlusté střevo. Po propuštění z nemocnice mně bylo řečeno, že mám na 4 měsíce zanechat své sportovní aktivity. Přesto jsem neposlechl a po dvou měsících vyrazil na kolo. Při svých cestách jsem se živil Vaším přípravkem Nutridrink. Do září jsem stačil najezdit přes 1000 km a cítím se dobře. V mých 59 letech si myslím, že jsem v pohodě.

2.3.2011 (Bohumil )

Rakovina plic

Před rokem jsem začal mít problémy s dýcháním a objevil se i kašel, ze kterého jsem dostal chrapot. Navštívil jsem tedy svou ošetřující lékařku, která mě vyšetřila a nařídila rentgen plic. Protože rentgen plic byl nedostačující, poslala mě na bronchoskopii. Bohužel po týdnu, kdy byl výsledek hotový, se prokázala rakovina plic. Začal jsem tedy chodit na chemoterapii a posléze na ozařování. Už po chemoterapii jsem byl velmi slabý a po ozařování zesláblejší a unavený. Nechutnalo mi jíst a nemohl jsem ani pít, protože jsem měl hodně bolavá ústa od ozařování a spálený jícen. Hodně jsem zhubl, že jsem se nemohl ani na nohy postavit. Pak jsem objevil NUTRIDRINK. Ochutnal jsem ho ráno místo snídaně. Měl vynikající chuť, tak jsem se rozhodl ho kupovat. Kupoval jsem všechny příchutě, protože všechny chutnaly skvěle. Nechtěl jsem tomu uvěřit, ale za necelý měsíc jsem přibral na váze a celkově se zlepšil i můj zdravotní stav. Cítím se teď plný energie. Díky nápoji jsem překonal těžký boj s rakovinou, ze které, jak jsem myslel, se už nedostanu. Byly to těžké chvíle, ale NUTRIDRINK mi zachránil život. Pokud by mě zasáhla jakákoli z nemocí, neváhal bych a NUTRIDRINK bych si určitě kupoval. A mým blízkým bych ho v jejich nemoci určitě doporučil.

22.12.2011 (Alena)

Systémový lupus

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost, kterou sdílím společně s mou dcerou. Před nedávnem jí byl diagnostikován systémový lupus. Jedná se o velmi vážné onemocnění, které postihuje měkké tkáně. Nejvíce u ní byly zasaženy ledviny, které propouštěly bílkoviny do těla. S tím byl spojen i vysoký TK /i 240/120. Následovaly epi záchvaty. Dcera skončila na ARO, týden byla udržována v umělém spánku, postupně jí probouzeli a stále mi nedávali naději, že přežije. V těle měla skoro 30 kg vody. Stav byl velice vážný. Celkem podstoupila 4 dialýzy, 4 chemoterapie, krevní trasfúze, vysoké dávky korticoidů. Po 3 týdnech se stav začal zlepšovat a začala dostávat Nutridrinky. Konečně byla přeložena na JIP a po týdnu na oddělení. V listopadu se konečně mohla vrátit domů. Od té doby pije 1 lahvičku Nutridrinku denně, laboratorní výsledky má celkem v normě a věříme, že je to i zásluhou Nutridrinku. Jenom v krátkosti jsem Vám popsala, co všechno obnáší toto onemocnění. Žijeme jako na houpačce, ale jsme šťastné. 

10.3.2011 ( Jana )

Výživa při léčbě rakoviny ozařováním

Můj manžel před rokem onemocněl rakovinou. Jeho zdravotní stav se během roku i přes velkou péči lékařů stále zhoršoval. Při ozařování v českobudějovické nemocnici se dozvěděl o možnosti doplnit stravu o NUTRIDRINK.
Začala jsem mu jej se synem kupovat a manžel užíval NUTRIDRINK 3x denně. Už po týdnu jsme na něm pozorovali obrat k lepšímu. Nejenže se zlepšil jeho zdravotní stav, ale začal mít zájem o věci kolem sebe. Hlavně snadněji polykal a zlepšily se i jeho potíže s trávením. NUTRIDRINK moc usnadnil život mému muži, myslím, že by se o něm mělo dozvědět více nemocných lidí.

Toto jsou příběhy čtenářů. Společnost Nutricia a.s. neodpovídá za uvedený obsah.

 
Infolinka ZDARMA

Po - pá | 8 - 16
800 110 000

Logo Nutridrink

PORADNA ODBORNÍKA

 

NUTRITEST

 
 
 
Vyberte si správný nutridrink
 
 
 
všechna videa

Video

 

Výživa v nemoci - Jak užívat Nutridrink

Jistě jste již slyšeli o Nutridrinku, který je určen k tekuté výživě – sippingu. Pro koho je vhodný, kdy a jak se užívá a co znamení pomalé popíjení, se dozvíte v našem videu. 

spustit video

 

Soutěž

 

Připravujeme pro Vás novou soutěž

 

VAŠE PŘÍBĚHY

Dcerka ma dmo,viacnasobne postihnutie a tiez uziva nutridrinky.Prospievaju jej,...[více]
pokračování příběhu | pravidla
 
VLOŽIT VLASTNÍ PŘÍBĚH