Úvodní stranaVaše příběhy
 

Vaše příběhy

Máte vlastní zkušenost s výživou nemocného člověka? Podělte se o ni s ostatními návštěvníky stránek. Váš příběh může pomoci dalším nemocným a jejich rodinám. Autory odměníme. 

19.1.2012 (Zdena P.)

Crohnova nemoc

Dobrý den, udělala jsem si Váš nutritest s výsledkem IBM 1,6. Dvakrát jsem podstoupila operaci střev. Zhubla o 15 kg. Nemůžu vůbec přibrat, a proto se cítim hodně slabá a unavená. V gastroporadně mi doporučil doktor Nutridrink. Dříve jsem pila Nutrison, ale po určité době jsem ho už nemohla pít, dělalo se mi špatně. Vyzkoušela jsem zatím jahodový a jablkový Nutridrink. Dnes mám v plánu čokoládový i z toho důvodu, že má zvýšený obsah bílkovin.
Výhodu vidím v tom, že člověk odkázaný na doplňkovu výživu může střídat chutě, a tím pádem dlouhodobě tento výrobek užívat. Zatím jsem chutnější na trhu neobjevila. Všem nemocným doporučuji.

16.12.2011 (Iva)

DMO

Dobrý den,
právě jsem zakoupila zvýhodněné balení nutridrinků. Již 32 let se starám o dceru, která je odkázána jen na mou pomoc, prodělala DMO. V době, kdy je oslabena nějakou další nemocí a její zdravotní stav se může ještě více zhoršit, mohu se spolehnout na Nutridrink. Je to velká podpora pro nás obě.

22.12.2011 (Alena)

Systémový lupus

Dobrý den,
ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost, kterou sdílím společně s mou dcerou. Před nedávnem jí byl diagnostikován systémový lupus. Jedná se o velmi vážné onemocnění, které postihuje měkké tkáně. Nejvíce u ní byly zasaženy ledviny, které propouštěly bílkoviny do těla. S tím byl spojen i vysoký TK /i 240/120. Následovaly epi záchvaty. Dcera skončila na ARO, týden byla udržována v umělém spánku, postupně jí probouzeli a stále mi nedávali naději, že přežije. V těle měla skoro 30 kg vody. Stav byl velice vážný. Celkem podstoupila 4 dialýzy, 4 chemoterapie, krevní trasfúze, vysoké dávky korticoidů. Po 3 týdnech se stav začal zlepšovat a začala dostávat Nutridrinky. Konečně byla přeložena na JIP a po týdnu na oddělení. V listopadu se konečně mohla vrátit domů. Od té doby pije 1 lahvičku Nutridrinku denně, laboratorní výsledky má celkem v normě a věříme, že je to i zásluhou Nutridrinku. Jenom v krátkosti jsem Vám popsala, co všechno obnáší toto onemocnění. Žijeme jako na houpačce, ale jsme šťastné.

2.1.2012 (E.G.)

Dobrý den vážení přátelé!

Píšu Vám svůj příběh.
S tímto pitíčkem (jak mu říkám já) jsem se poprvé setkala při měsíčním pobytu v nemocnici, kdy si dost lidí myslelo, že to budou mé dny poslední. Dostala jsem se tam díky mé mamince, která zavolala pohotovost. Již od dubna jsem nezaměstnaná, práci usilovně hledám, bohužel zatím bez výsledku. A tak velkou roli v mém zdravotním stavu zahrála psychika a nervy, pocit bezcennosti a bezmocnosti. Užívala jsem léky na tlak, na cholesterol, na nervy, na žaludek a kdo ví na co ještě. Prostě se mi úplně všechno zhroutilo a už to trvalo dlouho. Ani bylinkové čaje nepomáhaly. A skončilo to tím, že jsem byla absolutně dehydrovaná, zhubla jsem o 10 kilogramů, přestala mít chuť k jídlu a v nemocnici také ještě zjistili, že mám absolutní ztrátu minerálů v těle tolik potřebných. Po pětadvaceti kapačkách, dietě a různých vyšetření a podávání léků v nemocnici jsem se konečně dostávala do normálu. A v té době mi sestřičky denně nosily dvě lahvičky tohoto nápoje. Bylo mi řečeno, že jedna lahvička se rovná jednomu dennímu jídlu. Přiznám se, že zprvu mi to tedy moc nechutnalo, ale studené z lednice to šlo. A tak jsem najednou zjistila, že je to opravdu dobré, akorát jsem to nemohla vypít naráz. A taky to hodně zasytí. Dnes už je mi daleko lépe, i když práci stále nemohu sehnat a léky už budu brát navždy. Nyní mám v lednici čtyři tato pitíčka pro případ, kdybych nastoupila do práce a nebyl by tam čas na klidný oběd. Nejvíc mi chutná jahodová a kávová příchuť, ale dobrá by jistě byla i chuť tropického ovoce, pomerančů, citronů nebo broskve. Ty mé lahvičky si zatím šetřím, pro mě to není zrovna levná záležitost. Věřím, že toto zdravé pitíčko pomohlo i dalším lidem při rekonvalescenci jako mě.

8.12.2011 (Bohdana)

Chronický únavový syndrom

Před 4 lety jsem ze dne na den onemocněla chronickým únavovým syndromem a obvyklý denní příjem potravy se většinou blížil k nule. Po čase jsem si vzpomněla na Nutridrinky, pár si jich koupila a osvědčily se. Dnes mám doma stálou zásobu pro případ nouze.

12.12.2011 (Marie)

Žlučník a trávení

Dobrý den, naše babička 86 let nechtěla přijímat žádnou potravu, měla problémy se žlučníkem a trávením a byli jsme z toho všichni zoufalí. Až jsme narazili na NUTRIDRINK, babičce ho kupujeme denně vypije 3 a je zase plná síly.

12.12.2011 (Kamila)

Babička

Kupujeme nutridrink pro babičku, která byla velice slabá a dnes je opět svěží a plná síly. Děkujeme

9.11.2011 (Eva)

Trhání mandlí

Když jsem byla po vytržení mandlí, byl Nutridrink tou nejlepší pomocí.
Chladila jsem tím ukrutné bolesti v krku a zároveň dodávala vyčerpanému tělu důležité látky. Bylo obtížné něco sníst. Nutridrink je šetrný tekutý nápoj a zároveň něco jako náhrada stravy, která mě posilovala. První dny jsem na něm byla doslova závislá, protože jídlo (i když kašovité), jsem do sebe nemohla dostat. Jsem ráda, že jsem ho objevila a určitě bych jej doporučila i ostatním, pro které je těžké přijímat potravu (např. po operacích či lékařských zákrocích).

7.12.2011 (Jana)

Nutridrink

Dobrý den,
s nutridrinkem mám velmi dobré zkušenosti. Poradila mi ho lékárnice asi před třemi roky, když jsem byla na operaci dásní a musela jsem jíst jen tekutou stravu. Od té doby si ho občas kupuji, když nestíhám dojít na oběd, nebo když mám podrážděný žaludek. Letos již podruhé mi trhali zub moudrosti, tak je to zase moje jediná energetická výživa. Jsem ráda, že se prodávají různé příchutě - kupuji balení po 6 kusech a teď už i po 9 kusech.

9.11.2011 (Ludmila)

Děkuji

Dobrý den, musím napsat pár řádků, protože mám moc velkou radost - cítím se líp, to je taková radost až bych plakala, ale i přes to pouštím slzičky. Chci říct slzičky radosti, protože asi 12let trpím neustale bolestí žaludku, plynatostí a kdo to nezažil nepochopí. Tímto chci moc poděkovat, že jste to právě vy, že máte výrobky, které mi velice pomáhají - jsou to NUTRIDRINKY. Nemohu je vynachválit, protože mi velice pomáhají, cítím se ponich skvěle, tolik mě pomáhají a proto si kupuji a střídam vaše NUTRIDRINKY NEUSTÁLE. Dodají mi energii na celý den a cítím se výborně. Proto každému radím, aby vyskoušel Vaše výrobky za které VÁM MOC DĚKUJI, ŽE MI POMÁHAJÍ.

Toto jsou příběhy čtenářů. Společnost Nutricia a.s. neodpovídá za uvedený obsah.

 
Infolinka ZDARMA

Po - pá | 8 - 16
800 110 000

Logo Nutridrink

NUTRITEST