Úvodní stranaSoutěž
 Vyhodnocení starších soutěží

Soutěžte s námi o ručníkový dortík. Soutěžení je úplně snadné. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a výhra může být vaše. V průběhu vánočních svátků si většina z nás dopřává mnoho dobrot. Zajímavou a vítanou alternativou dortů, cukroví či vánočky může být v tomto období například osvěžující ovocný sorbet.

Jaký Nutridrink lze použít na jeho výrobu?

Soutěžte s námi o USB. Soutěžení je úplně snadné. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a výhra může být vaše.

Vyhrajte heboučký dortík.

Tenhle dortík není sladký, vlastně není ani lahodný a v podstatě se vůbec nedá jíst. Přesto si ho užijete, protože je krásný a heboučký. Ukrývá v sobě totiž dokonale měkký ručník z toho nejjemnějšího froté naaranžovaný do podoby opravdového dortu. A cena? No přeci jen správná odpověď a trocha štěstí při losování!

Soutěžte s námi o krásný vánoční svícen. Soutěžení je úplně snadné. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a výhra může být vaše. Nápovědu najdete na našich stránkách. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který bude informován prostřednictvím e-mailu a internetových stránek. 

Soutěžte s námi o krásný polštářek za krk s motivem kravičky. Soutěžení je úplně snadné. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a výhra může být vaše. Nápovědu najdete na našich stránkách. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který bude informován prostřednictvím e-mailu a internetových stránek. 

Soutěžte s námi o praktický mlýnek na koření. Soutěžení je úplně snadné. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a výhra může být vaše. Nápovědu najdete na našich stránkách. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který bude informován prostřednictvím e-mailu a internetových stránek.

Nutridrink je lékařsky ověřená tekutá výživa pro posílení nemocného. Na českém trhu existuje více různých druhů Nutridrinků pro dospělé, které se od sebe liší složením, příchutěmi a také konzistencí. Víte, který z Nutridrinků není určený k popíjení, ale jí se lžičkou? Napovíme Vám, že je u nás k dostání teprve od května 2012.

Soutěžte s námi o praktický deštník. Soutěžení je úplně snadné. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku a výhra může být vaše. Nápovědu najdete na našich stránkách. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který bude informován prostřednictvím e-mailu a internetových stránek.

Ze správných odpovědí minulého kola jsme vylosovali výherkyni, které posíláme výhru. Výherkyní se stává: Monika Rozhová Blahopřejeme! V měsíci březnu soutěžíme o ručníkový koktejl.

Ze správných odpovědí minulého kola jsme vylosovali výherkyni, které posíláme svícny s motivem soba. Výherkyní se stává: Lenka Toušová Blahopřejeme!

Ze správných odpovědí minulého kola jsme vylosovali výherkyni, které posíláme krabičku inteligentní plastelíny. Výherkyní se stává: Šárka Czempková Blahopřejeme! 

Ze správných odpovědí minulého kola jsme vylosovali výherce, kterému posíláme ručníkový koktejl. Výhercem se stává: Jan Jonáš Blahopřejeme! 

Ze správných odpovědí minulého kola jsme vylosovali výherce, kterému posíláme záložku do knihy. Výhercem se stává: Michal Veselý Blahopřejeme a přejeme Michalovi hodně přečtených knih.

Ze správných odpovědí minulého kola jsme vylosovali výherkyni, které posíláme sadu kořenek "pepř a sůl". Výherkyní se stává: Jitka Macková Blahopřejeme a přejeme Jitce doslova dobrou chuť. 

Ze správných odpovědí minulého kola jsme vylosovali jednu výherkyni, která od nás dostane inteligentní plastelínu. Cenu získává: Miluše Marténková Blahopřejeme!

Soutěž z minulého měsíce byla ukončena. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili. Nová soutěž začne co nejdříve.

Soutěžte s námi o inteligentní plastelínu. Soutěžení je úplně snadné. Stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázky a plastelína může být vaše.

Soutěž o balíček Nutridrink Compact již skončila, výhercem se stal pan Dušan Herda. Připravujeme pro vás novou soutěž. 

 
Infolinka ZDARMA

Po - pá | 8 - 16
800 110 000

Logo Nutridrink

PORADNA ODBORNÍKA

 

NUTRITEST

 
 
 
Vyberte si správný nutridrink
 
 
 
všechna videa

Video

 

Výživa v nemoci - Jak užívat Nutridrink

Jistě jste již slyšeli o Nutridrinku, který je určen k tekuté výživě – sippingu. Pro koho je vhodný, kdy a jak se užívá a co znamení pomalé popíjení, se dozvíte v našem videu. 

spustit video

 

Soutěž

 

Připravujeme pro Vás novou soutěž

 

VAŠE PŘÍBĚHY

Dcerka ma dmo,viacnasobne postihnutie a tiez uziva nutridrinky.Prospievaju jej,...[více]
pokračování příběhu | pravidla
 
VLOŽIT VLASTNÍ PŘÍBĚH