Nutricia

Společnost Nutricia v České a Slovenské republice je tvořena dvěma divizemi - divizí klinické výživy a divizí kojenecké a dětské výživy. Cílem společnosti Nutricia je poskytovat vysoce kvalitní produkty podporující zdraví jejích spotřebitelů. Nutricia je součástí celosvětové skupiny Danone.

 Divize Nutricia Advanced Medical Nutrition se specializuje na enterální klinickou výživu určenou k popíjení - tu reprezentuje na trhu značka Nutridrink - a na enterální klinickou výživu určenou k podávání sondou, reprezentovanou značkou Nutrison. Další skupinou produktů jsou přípravky určené pro pacienty vyžadující speciální dietu, zejména pacienty s potravinovými alergiemi a metabolickými vadami, nejčastěji fenylketonurií. 

 Divize |Danone Nutricia Early Life Nutrition se zaměřuje na výživu pro děti v kojeneckém a batolecím věku – dětská mléka, kaše, masozeleninové příkrmy, ovocné přesnídávky a další. Na trhu jsou výrobky známé pod značkami Nutrilon a Hami.

 Oficiální stránky společnosti Nutricia jsou www.nutricia.cz.

 

Slovníček pojmů pro Vás průběžně doplňujeme a aktualizujeme.
Chybí Vám nějaký pojem související s výživou v nemoci? Napište nám jej!

Nový pojem do slovníčku

 
Infolinka ZDARMA

Po - pá | 8 - 16
800 110 000

Logo Nutridrink

PORADNA ODBORNÍKA

 

NUTRITEST

 
 
 
Vyberte si správný nutridrink
 
 
 
všechna videa

Video

 

Výživa v nemoci - Jak užívat Nutridrink

Jistě jste již slyšeli o Nutridrinku, který je určen k tekuté výživě – sippingu. Pro koho je vhodný, kdy a jak se užívá a co znamení pomalé popíjení, se dozvíte v našem videu. 

spustit video

 

Soutěž

 

Připravujeme pro Vás novou soutěž

 

VAŠE PŘÍBĚHY

Dcerka ma dmo,viacnasobne postihnutie a tiez uziva nutridrinky.Prospievaju jej,...[více]
pokračování příběhu | pravidla
 
VLOŽIT VLASTNÍ PŘÍBĚH